Galletti - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Tepelná čerpadla

Pro přesný návrh a výběr vhodného zařízení je možné využít také selekční software.

Tepelná čerpadla - Voda / voda

Tyto reverzibilní tepelná čerpadla jsou vybaveny čtyřcestným ventilem, který umožňuje celoroční provoz zařízení ve funkci vytápění a chlazení a vyrábějí se ve výkonovém rozsahu od 5,5 kW do 540 kW.

MCW tepelná čerpadla je možné využít i pro chlazení, jsou určeny pro obytné a malé komerční aplikace. Díky kompaktnímu provedení mají malé prostorové nároky. Osazením kvalitních komponentů, hydraulických a elektrických systémů, je dosahováno vysoké účinnosti, spolehlivosti a snížení hlukových parametrů. Modelová řada se skládá z 9 modelů o topném výkonu až 42 kW.
Technická specifikace MCW-H

LEW tepelná čerpadla je možné využít pro chlazení a vytápění. Jsou vyráběny v širokém výkonovém rozsahu až do 540 kW. Jednotky řady LEW jsou navrženy tak, aby byly schopny pracovat s vodou obsahující až 30% glykolu, v obytných, průmyslových a technologických chladicích a klimatizačních systémech.
Technická specifikace LEW-H

Podrobný popis a technické parametry naleznete v katalogu, který je níže ke stažení.

Galerie

Ke stažení

Kompletní katalog produktů 2017
(
Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for Data/Galletti - katalog produktu 2017.pdf in /www/doc/www.sokra.cz/www/galletti2013/box3_3.php on line 66
0 kB)

Home      O společnosti      Software      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič