Galletti - klimatizace
Měníme svět
klimatizační techniky
Kontaktujte nás:

+420 272 088 370

info@sokra.cz


Tepelná čerpadla

Pro přesný návrh a výběr vhodného zařízení je možné využít také selekční software.

Multifunkční tepelná čerpadla - Vzduch / voda

Výhodou multifunkčních jednotek je jejich víceúčelovost a maximální využitelnost. Mohou pracovat v režimu vytápění, chlazení a přípravy teplé vody, resp. kombinaci těchto režimů. Zejména pak v letním období, umožňují celkovou rekuperaci kondenzačního tepla pro přípravu teplé vody (57°C), čímž dosahují maximální energetické účinnosti, COP až 5,7. Vyrábějí se ve 2 konstrukčních provedeních a to jako venkovní nebo dělené (split), pro 2 nebo 4 trubkové systémy, ve výkonovém rozsahu od 9 kW do 350 kW.

Schéma kombinovaného systému TČ se solární soustavou

HiWarm je multifunkční modulační tepelné čerpadlo vzduch-voda v provedení split, určené pro obytné objekty. Tato řada zahrnuje 3 modely. Vnitřní jednotka obsahuje scroll kompresory s frekvenčním měničem, čímž je zajištěno snížení hlukových parametrů venkovní jednotky a nízká energetická náročnost provozu. V zimním období může HiWarm produkovat teplou vodu pro vytápění stejně dobře, jako teplou užitkovou vodu o teplotě až 60°C a to i při venkovní teplotě -15°C.

VideoMCP multifunkční tepelná čerpadla s celkovou rekuperací tepla v mono nebo dual provedení v jednookruhovém zapojení se vyrábějí s chladicím výkonem až 41 kW a topnými výkonem až 48 kW. Chladicí výkon s rekuperací tepla pro přípravu teplé vody do teploty 60°C až 53 kW.
Technická specifikace MCP

LCP multifunkční tepelná čerpadla v dvou okruhovém zapojení se 2 nebo 4 kompresory se vyrábějí s chladicím výkonem až 318 kW a topným výkonem až 350 kW. Chladicí výkon s rekuperací tepla pro přípravu teplé vody do teploty 55°C až 403 kW.
Technická specifikace LCP

Podrobný popis a technické parametry naleznete v katalogu, který je níže ke stažení.

Galerie

Ke stažení

Kompletní katalog produktů 2017
(
Warning: filesize() [function.filesize]: stat failed for Data/Galletti - katalog produktu 2017.pdf in /www/doc/www.sokra.cz/www/galletti2013/box3_2.php on line 95
0 kB)

Home      O společnosti      Software      Reference      Kontakt      E-shop

© Copyright 2013 - Sokra.cz I webdesign E-solution I system Buřič